Nasze pozostałe akcje

 

ODWAŻNI – ODWAZNI.PL

Projekt tylko dla mężczyzn mający na celu systematyczną pracę nad sobą poprzez portal. Każdy tydzień to nowy temat z jakim się mierzymy – oprócz tekstów formacyjnych są również nagrania audio i wideo, wywiady, świadectwa – prezentowane w konkretny dzień tygodnia. Podczas tej wędrówki będziesz zdobywał kolejne punkty, tzw. kroki i nowe funkcjonalności portalu będą udostępniane wraz z rozwojem, np. mapa ogólnopolskich spotkań dla mężczyzn czy socjusz (Twój towarzysz z portalu). Zrób pierwszy krok i wejdź na Drogę Odważnych!

odwazni_plakat


 

SŁOWA MĄDROŚCI WOJOWNIKA – MISJA.PRZYMIERZEWOJOWNIKOW.PL

Przez 21 dni, każdego dnia, uczestnik dostaje inspirujący cytat poprzez SMS, a także misję na dany dzień. Dodatkowym wsparciem jest Notatnik Misji mający pomóc w tej akcji.

Słowa Mądrości Wojownika


 

GROM – GRUPY RÓŻAŃCA ORĘDOWNIKÓW MAŁŻONEK – GROM.PRZYMIERZEWOJOWNIKOW.PL

Akcja polegająca na codziennej modlitwie mężów dziesiątką różańca za żony. Każdego dnia za Twoją żonę modlić się będziesz Ty oraz 19 innych mężów, czyli każdego dnia za Twoją żonę będzie odmawiany cały różaniec. Twoja Żona będzie miała zapewnioną opiekę Maryi każdego dnia.

GROM


 

POWOŁANI DO PRZYWÓDZTWA – PRZYWODZTWO.PRZYMIERZEWOJOWNIKOW.PL

Celem akcji jest wzbudzenie Bożego Przywództwa wśród mężczyzn, w każdym obszarze życia. Akcja obejmuje nie tylko spotkania, warsztaty i konferencje, ale również materiały i zadania do pracy własnej, aby wcielać przywództwo w życiu każdego uczestnika. Akcja jest realizowana co rok, kolejna edycja jest zaplanowana na jesień 2017.

PDP


 

NOCNE WYZWANIA – http://przymierzewojownikow.pl/index.php/inicjatywy/nocne-wyzwania

Modlitewna akcja o godz. 2 w nocy z pierwszego czwartku na pierwszy piątek miesiąca. Godzina czytań (otrzymanych wcześniej poprzez e-mail), a na koniec błogosławienie rodziny, miasta oraz powierzanie trudnych spraw Bogu.

Nocne Wyzwania


 

SKRZYNKA INTENCJI – http://przymierzewojownikow.pl/index.php/inicjatywy/skrzynka-intencji

Modlitewna akcja – jeśli masz intencję, w której chciałbyś, żebyśmy się pomodlili, napisz do nas maila na modlitwa@przymierzewojownikow.pl

Nie jesteś sam, walczmy razem!

Skrzynka intencji